STANOVÉ PŘÍVĚSY - CESTOVÁNÍ S COMANCHEStanové přívěsy COMANCHE

Mnoho lidí láká krása cestování spolu s pobytem v krásné destinaci. Jak to ale naplánovat? Kde a kdy si zamluvit hotel aby byl volný? To vše nejde sladit, ještě počítat s náhodou zdržení na cestách nebo vlivem počasí a nakonec se spolehnout že dostanete to, co jste měli objednáno.


Cestování S COMANCHE

S přívěsy COMANCHE jste svobodní.

  • Místo. Z modelové řady stanových přívěsů COMANCHE si vybere opravdu každý. Od mladých lidí cestujících ve dvou, přes početnou rodinu až po seniory nebo motorkáře. Každý si najde dostatek prostoru bez pocitu stísněnosti a dostatek úložných prostorů pro osobní věci i kempové příslušenství.


  • Velikost. Jednotlivé typy stanových přívěsů se dají v rámci dodatečného příslušenství doplňovat, což nejen že zvyšuje obytný prostor, ale také pocit komfortu i při pár dnech stráveného volna.


  • Odolnost. Kvalita zpracování a použité materiály zajišťují komfortní zázemí i při extrémních teplotách nebo chladným dnům. Materiály s nejvyššími hodnotami kvality a dostatek ventilačních oken a klapek udržují klima na požadované úrovni komfortu.


  • Nepronikavost. Počasí je někdy nevyzpytatelné a není nic příjemného mít veškeré věci mokré. Proto je důležité použití nepromokavých materiálu s úpravou pro rychlé usychání.


  • Větrání. Okna a klapky kterými jsou stanové přívěsy COMANCHE vybaveny jsou otevíratelné s moskytiérami. Nemůže se tak stát, aby vás v noci obtěžoval nepříjemný hmyz a nebylo možné větrat.


  • Komfort. Pobyt v přírodě již není synonymem nepohodlí. Nyní si můžete se stanovými přívěsy s kvalitními lůžky, matracemi i rošty dopřát opravdu pohodlný odpočinek obklopeni přírodou.


  • Jednoduchost. Stanový přívěs COMANCHE je lehký a rychlý na přepravu, snadno a rychle se rozkládá a zase skládá. Vaše komfortní zázemí do přírody je tak opravdu za pár okamžiků připraveno k užívání.


Tyto požadavky tedy splňují všechny modely stanových přívěsů COMANCHE. Nabízejí nejlepší užitnou hodnotu a vybavení, rychlou a jednoduchou montáž, jsou konstruovány z moderních materiálů splňujících nejvyšší požadavky bezpečnosti a komfortu. Každé místo je logicky a prakticky využito. Dalšími výhodami jsou mimo jiné pohodlná lůžka, okna s moskytiérami a dostatek odkládacích prostorů. Je snadné cestovat s pohodlím domova a vám zbývá si jen vybrat ten správný model:MONTANA EXPLORER - ideální pro krátkodobé pobyty
Vhodné pro 4 osoby.
Snadná a rychlá montáž bez kotvících prvků. Dvě oddělená manželská lůžka ve dvou ložnicích, které se ovšem dají spojit do jedné společné.

COMPACT - celý dům s sebou
Vhodné pro 4 až 8 osob.
Skutečný domov v malém stanovém přívěsu až pro 8 osob. Pohodlný a dobře vybavený pro požitek a souznění s přírodou.

MONTANA LX - více prostoru vaše dobrodružství
Vhodné pro 4 osoby.
Ještě další místnost pro využití jako kuchyň, komora atd.

KENYA - v srdci mobilního stánku
Vhodné pro 4 osoby.
Obsahuje veškeré praktické vybavení, aniž by jste se vzdali pohodlí domova.

PETIT - ideální pro cestování
Vhodné pro 2 osoby.
Velké malé útočiště pro dva lidi, kteří si připraví své zázemí během pár vteřin.

MC CAMP – snadné a rychlé cestování
Vhodné pro 2 osoby.
Ideální stanový přívěs za nejmenší automobily nebo motorky. Poskytuje kvalitní zázemí cestovatelům na dvou nebo čtyřech kolech.